Uszczelki gumowe

Uszczelki gumowe

uszczelki Wrocław
Uszczelki gumowe

 Firma KT Polska oferuje uszczelki gumowe z gumy pełnej (litej) oraz z gumy porowatej (mikrogumy) o różnym przeznaczeniu i wykonaniu, w zależności od środowiska pracy, medium ciśnienia czy temperatury. Guma jest materiałem, który odpowiednio dobrany zachowuje odporność na działanie czynników zewnętrznych i zabezpiecza części maszyn i urządzeń, oraz różnych instalacji przed wpływem czynników środowiska zewnętrznego oraz przed wypływem medium na zewnątrz.

 Uszczelki gumowe samoprzylepne
uszczelki gumowe samoprzylepne wrocław
Uszczelki gumowe samoprzylepne

Oprócz tradycyjnych uszczelek gumowych oferujemy również uszczelki gumowe samoprzylepne. Warstwa samoprzylepna ułatwia aplikowanie uszczelki, co zapobiega jej podwinięciom podczas montażu. Oferujemy naszym klientom uszczelki gumowe samoprzylepne na 2 rodzajach kleju w zależności od grubości gumy oraz wymagań klienta.

W stałej ofercie posiadamy gumę litą w wykonaniu zwykłym (guma lita ogólnego przeznaczenia), gumę guma lita wrocławolejoodporną, gumy termoodporne i kwasoodporne, gumę silikonową. Mieszanki gum występują w wykonaniu zwykłym oraz zbrojonym tkaniną.

Wykonywane uszczelki gumowe są różnymi metodami wykrawane lub sztancowane w zależności od grubości gumy, ilości lub innych wymagań technicznych. Uszczelki gumowe oferowane są również w wykonaniu pasów gumowych od szerokości 40 mm, które znajdują zastosowanie, jako łączniki elastyczne, fartuchy, dylatacje fundamentów i inne.

Uszczelki i inne detale z gumy pełnej wykonywane są standardowo z belek o szerokości 1200 mm +/- 30 mm, długość 10 000 mm+/- 50 mm oraz twardości twardość 65 +/- 5 st Sh w zróżnicowaniu grubości od 1 mm do 12 mm. Gumy niestandardowe – belki o szerokości 1 400 +/- 30 mm, długość 15-20 000 +/- 50 mm, oraz twardości od 40 do 80 +/- 5 st Sh. Uszczelki z mikrogumy oraz inne detale wykonywane są standardowo z płyt 1000mm x2000 mm lub nawojów 1000mm x10 000 mm w zróżnicowaniu grubości od 2 mm do 100 mm.

W ofercie firmy KT Polska znajdują się też inne detale cięte z gumy litej i gumy porowatej znajdujące swoje zastosowanie, jako dystanse, stopki antypoślizgowe, separatory, wypełnienia, amortyzatory, maty, podkłady i inne wykonania. Guma to bardzo dobry materiał uszczelniający, dzięki czemu wyroby z gumy znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

guma cieta silikonowa pasy gumowe wrocławmikroguma wrocławstopki z mikrogumy wrocław