Pianka PE

Pianka PE

Pianka Pe samoprzylepna dostępna w rolkach, arkuszach, wykrojach, kształtkach ciętych laserowo, oraz taśmach samoprzylepnych. Znajduje ona zastosowanie jako taśmy akustyczne Pe uszczelki,dylatacje, przekładki, wytłumiania, stopki pianka Pe sztancowanaantypoślizgowe, elementy montażowe, taśmy samoprzylepne.

Pinka Pe – wycinanie laserowe.

Pianka Pe oferowana jest w postaci detali wycinanych  laserowo. Realizujemy zlecenia na pojedyncze detale jaki i produkcje wielkoseryjne. Posiadamy możliwości technologiczne wycinania laserowego detali z Pianki Pe o grubościach od 0,8 do 20 mm.
uszczelki samoprzylepne wycinanie laseroweDetale wykonywane są z dużą dokładnością do maksymalnych wymiarów 1000 mm x 1600 mm. Wycinanie Laserowe nie powoduje zmiany koloru krawędzi cięcia nawet przy białych piankach. Pianka pe cięcie laseremCięcie laserem zamyka pory na krawędziPianka Pe wycinanie laserowe ciecia, umacnia materiał, oraz zamyka pory przez co zmniejsza nasiąkliwość pianki.  Podczas ciecia laserem nie występuje zjawisko przegniecenia pianki, a materiał zachowuje pełną swoją sprężystość. Wycinanie laserowe CNC umożliwia wykonanie detali z wysoką tolerancją wymiarową. Cięcie laserem pozwala na wycinanie skomplikowanych kształtów i otworów w piance o średnicach poniżej 2 mm. Technologia cięcia laserem pozwala też na  wykonanie detali o wąskich ściankach bez ich wyboczenia temperaturowego.

Pianka Pe – do laminowania ręcznego w płytach lub w nawojach.

Pianka Pe do laminowania ręcznego w grubościach od 0,8 do 10 mm  jest dostępna w nawojach o dowolnej szerokości do  1000 mm lub w płytach. Płyty formatujemy z nawojów o max szerokości do 1000 mm na dowolna długość, posiadamy możliwości technologiczne do produkcji wielkoseryjnej formatek w grubościach od 2 do 10 mm.

W ofercie posiadamy Pianki do laminowania ręcznego w kolorze antracytowym , białym oraz biało-beżowym. Pianka PE jest powlekana spoiną klejową posiadającą bardzo dobrą przyczepność początkową. Łatwo i trwale pozwala się laminować z różnymi materiałami takimi jak stal, poliwęglan, płyty PCV, tektura, drewno, powierzchnie lakierowane różnych materiałów i inne.

Pianka PE właściwości

pinka samoprzypena pePianka PE to materiał o strukturze zamkniętych komórek posiada doskonałe właściwości dźwiękoszczelne oraz posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Nie nasiąka wodą, nie chłonie wilgoci i jest odporna na  warunki atmosferyczne. Pianki PE mają właściwości wytłumiające, amortyzują i pochłaniają drgania, oferowane są w postaci taśm, uszczelek, elementów montażowych dwustronnie klejących i innych detali sztancowanych oraz wykrawanych.

 

Pianka polietylenowa dwustronna samoprzylepna sztancowana

Pianka dwustronna pinka pe dwustronnasamoprzylepna  służy do łączenia różnego rodzaju materiałów jedno i różnoimiennych takich jak: tworzywa sztuczne, metal, szkło, ceramika, drewno, folie, gumę, mikrogumę, filc i inne. Oferowana jest z różnymi powłokami klejowymi w wykonaniu taśmy lub detali sztancowanych w postaci sieczki lub w formie detali sztancowanych na taśmie.

Taśma akustyczna Pe

Taśma akustyczna Pe z zastosowaną warstwą samoprzylepną najczęściej stosowana do profili przyTaśma akustyczna PE wrocław montażu ścian z płyt kartonowo gipsowych,  może też być stosowana z innymi materiałami drewno, cegła, beton, stal i inne. Pianka PE może być laminowana z innymi materiałami. Taśma akustyczna Pe doskonale wygłusza, uszczelnia przed wpływem wilgoci i kurzu, świetnie izoluje termicznie, jest materiałem o wysokiej odporności na wilgoć i pleśń. Taśma akustyczna Pe oferowana jest w standardowych szerokościach 30 mm , 50 mm, 70 mm, 95 mm oraz w innych niestandardowych wykonaniach.

Pianka PE wykroje.

SONY DSCPiankę polietylenową samoprzylepną oferujemy w postaci detali sztancowanych w dowolnym kształcie i  w grubości od 0,8 do 8 mm. Detale sztancowane z pianki Pe dostarczane są w postaci arkuszy z wysztancowanymi detalami lub nawojów.  Pianka samoprzylepna może występować w kilku wykonaniach, w podstawowej kolorystyce białej i antracytowej. Jest też  pokrywana folią nawierzchniowo co znacząco podwyższa jej parametry wytrzymałościowe   Wykonujemy małe oraz doże partie produkcyjne detali dopasowanych do potrzeb klienta.