Podkładki filcowe

Podkładki filcowe WrocławFirma KT Polska oferuje podkładki filcowe samoprzylepne w różnych kształtach, rozmiarach jak i kolorach. W zróżnicowaniu grubości i sztywności zastosowanego filcu. Detale z filcu samoprzylepnego mają liczne zastosowania  jako: podkładki zabezpieczające przed porysowaniem stosowane pod meble, krzesła, skrzynie, lampki elektryczne i inne. Oferujemy też inne detale wykrawane z filcu samoprzylepnego w postaci taśm, stopek, podkładek, ślizgaczy, arkuszy, odbojników, podkładów pod narzędzia, rożnego typu wkładek.

Podkładki filcowe

Podkładki filcowe pod meble samoprzylepne Filcowe podkładki Wrocławprodukowane są z wysokiej, jakości filców syntetycznych, które wyposażone są w zróżnicowane kleje w zależności od zastosowania gotowego wyrobu. Podkładki wykrawane są z filców syntetycznych impregnowanych o gr 2 i 4 mm. do produkcji podkładek wykorzystywany jest filc czarny, biały oraz filc kolorowy.

Podkładki – filc kolorowy

filc kolorowy WrocławPodkładki filcowe samoprzylepne, jaki i inne detale wykrawane  mogą być wykonane z filcu kolorowego w zróżnicowaniu grubości (gramatury). Posiadamy w naszej ofercie bardzo bogatą paletę kolorystyczną . Realizujemy zlecenia na detale wykonane z filców kolorowych  już od 1 m2 dla większości filców dostępnych w ofercie.

Filc – właściwości i zastosowanie

Filc jest to materiał, który charakteryzuje się odpornością na Filc Wrocławścieranie, rozciąganie i odkształcenia mechaniczne.  Przez klientów jest stosowany jako podkładki pod meble, stoły, stołki, krzesła, fotele, lampki, skrzynie, sprzęt AGD oraz posiada wiele innych zastosowań jako element ślizgowy chroniący przed zarysowaniem lub innym trwałym uszkodzeniem stykających się powierzchni lub krawędzi.

Wykonujemy podkładki filcowe samoprzylepne ze zróżnicowaniem kształtu grubości oraz koloru. Detale sztancowane mogą być: okrągłe, kwadratowe, prostokątne z ostrymi rogami jak i zaokrąglone w zależności od Państwa wymagań. Realizujemy zlecenia już od 1 m2 z filcu samoprzylepnego w kolorze czarnym oraz białym oraz z większości dostępnych w ofercie  filców kolorowych.