Uszczelki EPDM

Uszczelki EPDM

Uszczelki EPDM samoprzylepne mikroporowate oferowane są w formie taśm samoprzylepnych oraUszczelka EPDM wrocławz wykrojów na mocnych i łatwo przywierających klejach. W ofercie posiadamy taśmy w różnych grubościach od 2 do 12 mm, oraz w szerokościach od 2 mm do 1000 mm. Mikroguma EPDM ma doskonałe właściwości uszczelniające, są bardzo dobrym izolatorem dźwięku. Aplikowane są z powodzeniem na różnych materiałach takich jak metale, tworzywa sztuczne, drewno, powierzchnie lakierowane i inne. Mikroguma dobrze reaguje na odkształcenia pod wpływem ciśnienia i nacisk fizyczny, przez co znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Uszczelki wykonane z mikrogumy samoprzylepnej zachowują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV, nie chłoną wody. Wykonujemy uszczelki z innych materiałów.

Uszczelki EPDM o przekroju prostokątnym

uszczelki EPDM WrocławUszczelki EPDM z mikrogumy samoprzylepnej oferowane są w wykonaniu zbrojonym w warstwie klejowej siatką tkaninową. Zastosowanie siatki zapobiega rozciąganiu się uszczelki podczas aplikacji, brak napięcia montażowego uszczelki powoduje zachowanie stałego przekroju na całości uszczelnianego połączenia.
Taśmy uszczelniające z mikrogumy o przekroju prostokątnym oferowane są również bez siatki w warstwie kleju, oraz w zróżnicowaniu warstwy samoprzylepnej w zależności od zastawania oraz wymagań klienta. Stosowane są kleje mocne, montażowe, oraz słabsze o mniejszej sile klejenia.

Uszczelki z mikrogumy EPDM sztancowane

EPDM mikrogumaSztancowane uszczelki z mikrogumy EPDM oferowane są w formie samoprzylepnej lub bez warstwy klejowej. Dysponujemy możliwościami produkcyjnymi wykrawania na prasach dowolnych kształtów detali dla dużych oraz mniejszych partii produkcyjnych. Oferowane detale wykonane w technologii wykrawania na prasach charakteryzują się dużą powtarzalnością. Uszczelki w wykonaniu samoprzylepnym ułatwiają aplikowanie i zapobiegają podwinięciom się uszczelki podczas montażu.